Média

Dětský domov Vizina fandí házené

Deník region   7.1.2019

Házenkářky DHC Sokol Poruba dělají radost nejen svým fanouškům ale o Vánocích potěšily a především překvapily děti z Dětského domova Vizina.

Číst více

Mezinárodní sportovní hry dětských domovů 2018 vyhrála ČR

Deník region   3.7.2018

Ostrava – Ve 28. ročníku Mezinárodních sportovních her dětských domovů dominovala výprava České republiky.


Zdroj: https://moravskoslezsky.denik.cz/zpravy_region/sportovni-hry-detskych-domovu-vyhrala-cr-20180703.html

Číst více

Slavnostní oběd v Hotelu Imperial 2015

Již po třinácté se děti z dětských domovů Bukovanského, Hrabová a Vizina setkaly na předsilvestrovské párty, na kterou je již tradičně pozval ostravský hotel Imperial.

Číst více

Slavnostní oběd v Hotelu Imperial 2014

Již po dvanácté se děti z dětských domovů Bukovanského, Hrabová a Vizina setkaly na předsilvestrovské párty, na kterou je již tradičně pozval ostravský hotel Imperial.

Číst více

ICE BUCKET CHALLENGE

 Ice Bucket Challenge je výzvou, v níž se lidé polévají vodou s ledem. Přispívají tak na konto boje proti amyotrofické laterální skleróze (ALS). Byli jsme nominováni spolu s ČT a ZOO Ostrava.

Číst více

Vítězka Miss si korunku odvezla do Ostravy

Strakonice - Vítězkou 13. ročníku soutěže, v níž se sešly v sobotu odpoledne v Městském domě kultury ve Strakonicích krásné dívky z dětských domovů z celé republiky, se stala Dominika Machová z DD Vizina ve Slezské Ostravě. 

Číst více

Děti z dětských domovů v hotelu Imperial vytvořily rekord

Již pojedenácté se děti z dětských domovů Bukovanského, Hrabová a Vizina setkaly na odpolední předsilvestrovské party, na kterou je již tradičně pozval ostravský Mamaison Hotel Imperial.

Číst více

Jarní prázdniny na sněhu

Zasněžená krajina, sněhové vločky padají z oblohy a kolem nás spousta bílého sněhu. Tak takové jarní prázdniny jsme měly my, děti z dětského domova z Ostravy.

Číst více
Facebook

Copyright © 2024 - Dětský domov a Školní jídelna