Podzimní prázdniny na horách

21.02.2012 08:42

Ve dnech   26.10. -1. 11. 2008 strávily naše děti podzimní prázdniny na horách, na chatě „Mír“ nedaleko Rožnova pod Radhoštěm.  V prvních dnech pobytu  byla pro ně připravena vycházka lesem  na nedaleké Pustevny. Vzhledem k podzimnímu období se brzy stmívalo a zpáteční cesta temným lesem  přinesla  nezapomenutelný zážitek zvláště těm nejmenším dětem, které byly velmi rády, když uviděly světlo chaty.

Na prostorné louce s hřištěm nedaleko chaty si chlapci změřily své síly ve fotbale a vítězové i poraženi byli odměněni sladkostmi. V nedalekém lese sbíraly všechny děti  houby , přírodniny a  dřevo na večerní táborák. Během dne  les poznávaly a večer byl zde pro ně připraven noční pochod. Děti také  navštívily plavecký bazén v Rožnově pod Radhoštěm, kde se vydováděly na tobogánu.

Počasí během celého pobytu bylo velmi příjemné a většinu času děti trávily venku. Přesto se našly i chvilky na barvení triček, vydlabávání dýni a jinou výtvarnou činnost. Děti si z pobytu odnesly hezké zážitky a užily si spoustu legrace.

 

 

                                                              Tety Dáša, Sára a Barča N.

Fotogalerie: Podzimní prázdniny na horách