Fotbalový turnaj - Brno

21.02.2012 08:48

Dne 30.08.2008 se naše děti z Dětského domova  Vizina zúčastnily fotbalového turnaje v Brně. Reprezentovalo nás 6 našich chlapců (Patrik Chovanec, Martin Schon, Michal Schon, Mario Grundza, Radek Grundza, Marek Lehotzski), zbytek dětí a vychovatelé jsme jeli jako obecenstvo, které mělo posílit náš  hodně dobrý sehraný tým. Na hřišti se setkalo 8 mužstev z různých koutů Moravy a také Východních Čech.

Naše děti měli výborný nástup, kdy po dlouhou dobu byli na 1 místě, takřka žádný zápas neprohráli, ale nešťastným losem a díky penaltám, které byly velmi složité proměnit – náš tým dětí z Viziny skončil až na pěkném 4.místě.

Atmosféra byla úžasná, organizačně velmi dobře zajištěná, skvělé občerstvení, perfektně připravené hřiště, dresy pro děti a odměny. Děti z tě to akce byli velmi nadšené a byli by rády, kdyby si ji mohli v budoucnu opět zopakovat.

                  Teta Blanka

Fotogalerie: Fotbalový turnaj - Brno