Dětský den na Hadince 29. a 30. června 2009

21.02.2012 07:30

Ve dnech 29. a 30. června 2009 oslavily naše děti se svými vychovateli svůj svátek – Den děti

jako každoročně na Hadince na Vítkovsku. Tentokrát nám však počasí moc nepřálo, sluníčko střídal déšť, ale přesto jsme neztráceli dobrou náladu, kterou i přes nepřízeň počasí umocňoval pobyt v krásné přírodě. Kvůli počasí musely být některé plánované aktivity zrušeny. Během obou dnů byla pro naše děti zajištěna hudba, která jednoznačně k dobré náladě přispěla, večer děti soutěžily v tanci a ve zpěvu, a ti nejlepší byli odměněni. Celý večer probíhal až do pozdních hodin v rytmu diskotékových tanců. Vychovatelé připravili pro děti také táborák s opékáním párků a soutěžemi.

 Druhý den navštívili děti motorkáři, na které se velmi těšily, hlavně na svezení na silných motorkách. Odpoledně, když vykouklo sluníčko, šly děti hledat poklad, ukryty v nedalekém lese. Z nalezených sladkosti a jiných drobných dárků měly velkou radost.

 Závěr celého pobytu byl zhodnocen, děti odměněny za aktivity, vzorné chování apod.

Z dvoudenního pobytu si děti odnesly  dobrou náladu a spoustu nových zážitků .

 Děti a vychovatelé

Fotogalerie: Dětský den na Hadince 29. a 30. června 2009